Kommentera Skriv ut

Personal

Silvia Hevlund
Fiol, ensemble, grundkurs.

Charlotte Lilliestierna
Sång, grundkurs, kör, musikvalet på Humleskolan.

Johanna Hedlund
Bleckblås, ensemble, orkesterprojekt.

Helena Janhans Öringe
Saxofon, klarinett, orkesterprojekt.

Urban Gunnarh
Keyboard, grundkurs, ensemble, kompanjon-lärarskap, musikvalet på Humle.

Patrik Olsson
Gitarr, ensemble, musikvalet på Humle.

Gunnar Thorsson
Piano, keyboard, tvärflöjt, grundkurs, ensemble.

Johan Melén
Slagverk, ensemble, musikvalet på Humle.

Kontakt

Silvia Hevlund
0456-82 26 83
silvia.hevlund@skola.bromolla.se

Charlotte Lilliestierna
0456-82 26 80
charlotte.lilliestierna@skola.bromolla.se

Johanna Hedlund
0456-82 26 82
johanna.hedlund@skola.bromolla.se

Helena Janhans Öringe
0456-82 26 81
helena.janhans_oringe@skola.bromolla.se

Urban Gunnarh
Musikledare
0456-82 22 64
urban.gunnarh@bromolla.se

Gunnar Thorsson
0456-82 26 84
gunnar.thorsson@skola.bromolla.se

Patrik Olsson
0456-82 26 86
patrik.olsson@skola.bromolla.se

Johan Melén
0456-82 26 85
johan.melen@skola.bromolla.se

Sidan senast uppdaterad: den 31 mars 2016