Kommentera image/svg+xml Skriv ut

Personal

Robin Duvald
Slagverk, digital musikverkstad

Johanna Grane
Sång, kör, grundkurs

Johanna Hedlund
Bleckblås

Helena Janhans Öringe
Saxofon, klarinett, grundkurs

Patrik Olsson
Gitarr, elbas

Gunnar Thorsson
Piano, tvärflöjt

Mats Olsson
Fiol, folkmusik, nyckelharpa

Kontakt

Robin Duvald
Musikskolechef
0456-82 22 64
(SMS 0709-17 12 64)
robin.duvald@bromolla.se

Johanna Grane
0456-82 26 80
(SMS 0709-17 10 34)
johanna.grane@skola.bromolla.se

Johanna Hedlund
0456-82 26 82
(SMS 0709-17 11 36)
johanna.hedlund@skola.bromolla.se

Helena Janhans Öringe
0456-82 26 81
(SMS 0709-17 11 21)
helena.janhansoringe@skola.bromolla.se

Patrik Olsson
0456-82 26 86
(SMS 0709-17 12 07)
patrik.olsson@skola.bromolla.se

Gunnar Thorsson
0456-82 26 84
(SMS 0709-17 11 75)
gunnar.thorsson@skola.bromolla.se

Mats Olsson
0456-82 26 85
(SMS 0709-17 11 82)
mats.olsson@skola.bromolla.se

Sidan senast uppdaterad: den 30 juni 2020