Boservice

Chef Boservice

Martin Grahn
Chef Boservice
martin.grahn@bromollahem.se

Fastighetschef

Daniel Nilsson
Fastighetschef
daniel.nilsson@bromollahem.se

Fastighetsadministratör

Irén Borggren
Fastighetsadministratör
iren.borggren@bromollahem.se

Administrativ förvaltare

Josefine Petersson
Administrativ förvaltare
josefine.petersson@bromollahem.se

Våra bovärdar och reparatörer

Bovärd Centrum och Näsum

Gerald Kaseja
Bovärd Centrum och Näsum
gerald.kaseja@bromollahem.se

Bovärd lokaler och äldreboenden

Patrik Björkqvist
Bovärd lokaler och äldreboenden
patrik.bjorkqvist@bromollahem.se

Bovärd Fäladen, Ivöstrand, Sissastigen, Ivetofta och Gualöv

Jens Allansson
Bovärd Fäladen, Ivöstrand, Sissastigen, Ivetofta och Gualöv
jens.allansson@bromollahem.se

Bovärd Stationen och Valje

Mostafa Al Dous
Bovärd Stationen och Valje
mostafa.aldous@bromollahem.se

Reparatör

Jesper Allansson
Reparatör
jesper.allansson@bromollahem.se

Reparatör

Stefan Kristoffersson
Reparatör
stefan.kristoffersson@bromollahem.se

Reparatör

Engla Nilsson
Reparatör
engla.nilsson@bromollahem.se

Reparatör

Andreas Dahlberg
Reparatör
andreas.dahlberg@bromollahem.se

Vad gör en bovärd?

Vad gör en bovärd?

Våra bovärdars fokus är att se till att du trivs med ditt boende. De rör sig i och omkring ditt område och kan svara på frågor av olika slag. Bovärdarna inspekterar också våra fastigheter och gör besiktningar. Om du har önskemål om förbättringar kan du vända dig till dem. Våra bovärdar är engagerade och arbetar för din trivsel och din trygghet.

Följ bovärdarnas arbete

Följ bovärdarnas arbete

Här kan du läsa mer om bovärdarnas arbete.