Boservice

Chef Boservice

Martin Grahn
Chef Boservice
martin.grahn@bromollahem.se

Administrativ förvaltare

Josefine Petersson
Administrativ förvaltare
josefine.petersson@bromollahem.se

Drifttekniker

Rolf Nilsson
Drifttekniker
rolf.nilsson@bromollahem.se

Våra bovärdar och reparatörer

Bovärd

Mostafa Al Dous
Bovärd
mostafa.aldous@bromollahem.se

Fastighetsskötare

Johan Fransson
Fastighetsskötare
johan.fransson@bromollahem.se

Gerald Kaseja
Bovärd
gerald.kaseja@bromollahem.se
Tjänstledig

Reparatör

Christoffer Larsson
Reparatör
christoffer.larsson@bromollahem.se

Reparatör

Stefan Kristoffersson
Reparatör
stefan.kristoffersson@bromollahem.se

Reparatör

Engla Nilsson
Reparatör
engla.nilsson@bromollahem.se

Reparatör

Jonas Svensson
Reparatör
jonas.svensson@bromollahem.se

Vad gör en bovärd?

Vad gör en bovärd?

Våra bovärdars fokus är att se till att du trivs med ditt boende. De rör sig i och omkring ditt område och kan svara på frågor av olika slag. Bovärdarna inspekterar också våra fastigheter och gör besiktningar. Om du har önskemål om förbättringar kan du vända dig till dem. Våra bovärdar är engagerade och arbetar för din trivsel och din trygghet.

Följ bovärdarnas arbete

Följ bovärdarnas arbete

Här kan du läsa mer om bovärdarnas arbete.