Ledningsgrupp

Kommunikation- och marknadschef

Therese Håkansson
Kommunikation- och marknadschef
Verksamhetschef Bromölla Fritidscenter
0456-622510
therese.hakansson@bromollabolagen.se

Projektledning fastighetsunderhåll

Daniel Nilsson
Projektledning fastighetsunderhåll
0456-622420
daniel.nilsson@bromollahem.se

Arbetsledare miljövärdar

Artrim Avdyli
Arbetsledare miljövärdar
0456-622410
artrim.avdyli@bromollahem.se

Chef bo- och lokalvärdar

Martin Grahn
Chef bo- och lokalvärdar
0456-622XXX
martin.grahn@bromollahem.se

Marknad och kommunikation

Växel och kundtjänst

Shams Rodriguez
Växel och kundtjänst
0456-622400
shams.rodriquez@bromollabolagen.se

Kundtjänst

Eric Bodin
Kundtjänst
0456-622502
erik.bodin@bevab.se

Kundtjänst

Pia Andersson
Kundtjänst
0456-622501
pia.andersson@bevab.se

Kundtjänst

Irén Borggren
Kundtjänst
0456-622416
iren.borggren@bromollahem.se

Kundtjänst

Jeanette Persson
Kundtjänst
0456-622404
jeanette.persson@bromollahem.se

Kommunikatör och koordinator

Mathilda Lindqvist
Kommunikatör och koordinator
Sociala medier och webb
0456-622506
mathilda.lindqvist@bromollabolagen.se

Ekonomiassistent

Eva Mortensen
Ekonomiassistent
0456-622403
eva.mortensen@bromollahem.se

Miljö- och bovärdar

Miljövärd

Pollapat Chuaychana
Miljövärd
0456-622418
pollapat.chuaychana@bromollahem.se

Miljövärd

Robin Bjerstedt
Miljövärd
0456-622411
robin.bjerstedt@bromollahem.se

Miljövärd

Michael Ekstrand
Miljövärd
0456-622408
michael.ekstrand@bromollahem.se

Miljövärd

Moussa Al Borom
Miljövärd
0456-622414
moussa.alborom@bromollahem.se

Miljövärd

Abdalrahman Ghazal
Miljövärd
0456-622409
mats.lindvall@bromollahem.se

Bovärd

Carl-Henrik Christensen
Bovärd
0456-622413
carl-henrik.christensen@bromollahem.se

Bovärd

Mostafa Al Dous
Bovärd
0456-622412
mostafa.aldous@bromollahem.se