Marknad och kommunikation

Kundservice

Shams Rodriguez
Kundservice
0456-622 400
shams.rodriguez@bromollabolagen.s

Kundservice

Johanna Lindqvist
Kundservice
0456-622 400
info@bromollabolagen.se

Kommunikatör och koordinator

Mathilda Lindqvist
Kommunikatör och koordinator
Sociala medier och webb
0456-622 506
mathilda.lindqvist@bromollabolagen.se

Administration

Uthyrning

Jeanette Persson
Uthyrning
jeanette.persson@bromollahem.se

Ekonomiassistent

Eva Mortensen
Ekonomiassistent
eva.mortensen@bromollahem.se

Fastighetsadministratör

Irén Borggren
Fastighetsadministratör
iren.borggren@bromollahem.se

Boservice

Miljövärd

Pollapat Chuaychana
Miljövärd
pollapat.chuaychana@bromollahem.se

Miljövärd

Robin Bjerstedt
Miljövärd
robin.bjerstedt@bromollahem.se

Miljövärd

Julia Myhrborg
Miljövärd
julia.myhrborg@bromollahem.se

Miljövärd

Abdalrahman Ghazal
Miljövärd
abdalrahman.ghazal@bromollahem.se

Miljövärd

Suwai Nielsen
Miljövärd
suwai.nielsen@bromollahem.se

Bovärd

Jens Allansson
Bovärd
jens.allansson@bromollahem.se

Bovärd

Gerald Kaseja
Bovärd
gerald.kaseja@bromollahem.se

Bovärd

Mostafa Al Dous
Bovärd
mostafa.aldous@bromollahem.se

Bovärd

Patrik Björkqvist
Bovärd
patrik.bjorkqvist@bromollahem.se

Reparatör

Jesper Allansson
Reparatör
jesper.allansson@bromollahem.se

Reparatör

Stefan Kristoffersson
Reparatör
stefan.kristoffersson@bromollahem.se

Reparatör

Emanuel Müller
Reparatör
emanuel.muller@bromollahem.se

Reparatör

Engla Nilsson
Reparatör
engla.nilsson@bromollahem.se

Verksamhetsansvariga

Kommunikation- och marknadschef

Therese Håkansson
Kommunikation- och marknadschef
Verksamhetschef Bromölla Fritidscenter
0456-622 510
therese.hakansson@bromollabolagen.se

Fastighetschef

Daniel Nilsson
Fastighetschef
0456-622 420
daniel.nilsson@bromollahem.se

Chef bo- och miljövärdar samt reparatörer

Martin Grahn
Chef bo- och miljövärdar samt reparatörer
0456-622 406
martin.grahn@bromollahem.se