RING VÄXELN - KONTORSTID

Måndag-torsdag 08:00-16:00

Bromölla Energi & Vatten växeltelefon
Måndag-torsdag 08:00-16:00
Fredag 08:00-15:00
0456-622 500
info@bevab.se

Marknad och kommunikation

Kundtjänst/Växel

Shams Rodriguez
Kundtjänst/Växel
0456-622400
info@bromollabolagen.se

Kuntjänst

Erik Bodin
Kuntjänst
0456-622502
erik.bodin@bevab.se

Kundservicemedarbetare-och kommunikation

Johanna Lindqvist
Kundservicemedarbetare-och kommunikation
0456-622500
johanna.lindqvist@bromollabolagen.se

Kommunikatör och koordinator

Mathilda Lindqvist
Kommunikatör och koordinator
0456-622405
mathilda.lindqvist@bromollabolagen.se

Marknad- och kommunikationschef

Therese Håkansson
Marknad- och kommunikationschef
0456-622510
therese.hakansson@bromollabolagen.se

Teknik och IT

Fjärrvärmechef

Eric Johnsson
Fjärrvärmechef
IT-ansvarig
0456-622506
eric.johnsson@bevab.se

Vice VD

Anders Johnsson
Vice VD
Teknisk chef
0456-622508
anders.johnsson@bevab.se

Fjärrvärme- och karttekniker

Magnus Carlsson
Fjärrvärme- och karttekniker
0456-622505
magnus.carlsson@bevab.se

Fjärrvärmetekniker

Michael Thoresten
Fjärrvärmetekniker
0456-622511
michael.thoresten@bevab.se