Marknad och kommunikation

Marknad- och kommunikationschef

Therese Håkansson
Marknad- och kommunikationschef
Verksamhetsansvarig Bromölla Fritidscenter
0456-622510
therese.hakansson@bromollabolagen.se

Kundtjänst Bromöllabolagen

Shams Rodriguez
Kundtjänst Bromöllabolagen
0456-622400
info@bromollabolagen.se

Kundtjänst Bromölla Energi & Vatten AB

Erik Bodin
Kundtjänst Bromölla Energi & Vatten AB
0456-622502
erik.bodin@bevab.se

Kundtjänst Bromölla Energi & Vatten AB

Pia Andersson
Kundtjänst Bromölla Energi & Vatten AB
0456-622501
pia.andersson@bevab.se

Kundtjänst BromöllaHem

Irén Borggren
Kundtjänst BromöllaHem
0456-622416
iren.borggren@bromollahem.se

Kundtjänst BromöllaHem

Jeanette Persson
Kundtjänst BromöllaHem
0456-622404
jeanette.persson@bromollahem.se

Kommunikatör och koordinator

Mathilda Lindqvist
Kommunikatör och koordinator
Sociala medier/webb
0456-622405
mathilda.lindqvist@bromollabolagen.se

Miljövärdar

Arbetsledare Miljövärdar

Artrim Avdyli
Arbetsledare Miljövärdar
0456-622410
artrim.avdyli@bromollahem.se

Miljövärd BromöllaHem

Pollapat Chuaychana
Miljövärd BromöllaHem
0456-622418
pollapat.chuaychana@bromollahem.se

Miljövärd BromöllaHem

Robin Bjerstedt
Miljövärd BromöllaHem
0456-622411
robin.bjerstedt@bromollahem.se

Miljövärd BromöllaHem

Michael Ekstrand
Miljövärd BromöllaHem
0456-622408
michael.ekstrand@bromollahem.se

Miljövärd BromöllaHem

Moussa Al Borom
Miljövärd BromöllaHem
0456-622414
moussa.alborom@bromollahem.se

Miljövärd BromöllaHem

Abdalrahman Ghazal
Miljövärd BromöllaHem
0456-622409
mats.lindvall@bromollahem.se

Bovärdar

Chef bo-och lokalvärdar samt reparatörer

Martin Grahn
Chef bo-och lokalvärdar samt reparatörer
0456-622 XXX
namn.namnsson@bromollabolagen.se

Bovärd BromöllaHem

Carl-Henrik Christensen
Bovärd BromöllaHem
0456-622413
carl-henrik.christensen@bromollahem.se

Bovärd BromöllaHem

Gerald Kaseja
Bovärd BromöllaHem
0456-622419
gerald.kaseja@bromollahem.se

Bovärd BromöllaHem

Mostafa Al Dous
Bovärd BromöllaHem
0456-622412
mostafa.aldous@bromollahem.se

Hallvärdar

Hallvärd Sparbankshallen

Kalle Westberg
Hallvärd Sparbankshallen
0456-622417
marco.westberg@bfcab.se

Projektledare

Projektledare fastighetsunderhåll

Daniel Nilsson
Projektledare fastighetsunderhåll
0456-622420
daniel.nilsson@bromollahem.se

Teknik och IT

Vice VD

Anders Johnsson
Vice VD
Teknisk chef
0456-622508
anders.johnsson@bevab.se

Fjärrvärmechef

Eric Johnsson
Fjärrvärmechef
IT-ansvarig
0456-622506
eric.johnsson@bevab.se

Fjärrvärme- och karttekniker

Magnus Carlsson
Fjärrvärme- och karttekniker
0456-622505
magnus.carlsson@bevab.se

Ekonomi och HR

Ekonomichef Bromöllabolagen

Mikael Kristiansen
Ekonomichef Bromöllabolagen
0456-622503
mikael.kristiansen@bevab.se

Ekonomichef BromöllaHem och Bromölla Fritidscenter

Ida Frank
Ekonomichef BromöllaHem och Bromölla Fritidscenter
0456-622507
ida.frank@bromollahem.se

Ekonomiassistent Bromöllabolagen

Pia Andersson
Ekonomiassistent Bromöllabolagen
0456-622501
pia.andersson@bevab.se

Ekonomiassistent BromöllaHem

Eva Mortensen
Ekonomiassistent BromöllaHem
0456-622403
eva.mortensen@bromollahem.se

HR-Specialist

Jasmin Sarafiloski
HR-Specialist
0456-822069
jasmin.sarafiloski@bromolla.se

Verksamhetsansvariga

VD

Anders Bröthlin
VD
Versamhetsansvarig BromöllaHem AB
0456-622402
anders.brothlin@bromollabolagen.se

Vice VD

Anders Johnsson
Vice VD
Teknisk Chef
Verksamhetsansvarig Bromöll Energi och Vatten AB
0456-622508
anders.johnsson@bevab.se

Marknads-och kommunikationschef

Therese Håkansson
Marknads-och kommunikationschef
Verksamhetsansvarig Bromölla Fritidscenter AB
0456-622510
therese.hakansson@bromollabolagen.se