Marknad och kommunikation

Marknad- och kommunikationschef

Therese Håkansson
Marknad- och kommunikationschef
Verksamhetschef Bromölla Fritidscenter
0456-622510
therese.hakansson@bromollabolagen.se

Kundservice

Shams Rodriguez
Kundservice
0456-622400
info@bromollabolagen.se

Kundtjänst Bromölla Energi & Vatten AB

Erik Bodin
Kundtjänst Bromölla Energi & Vatten AB
0456-622500
erik.bodin@bevab.se

Kundservice

Johanna Lindqvist
Kundservice
0456-622400
info@bromollabolagen.se

Uthyrning BromöllaHem

Jeanette Persson
Uthyrning BromöllaHem
0456-622400
jeanette.persson@bromollahem.se

Kommunikatör och koordinator

Mathilda Lindqvist
Kommunikatör och koordinator
Sociala medier/webb
0456-622405
mathilda.lindqvist@bromollabolagen.se
Föräldraledig

Kommunikatör och koordinator

Emelie Nylander
Kommunikatör och koordinator
0456-622405
emelie.nylander@bromollabolagen.se

Boservice

Chef bo-och miljövärdar samt reparatörer BromöllaHem

Martin Grahn
Chef bo-och miljövärdar samt reparatörer BromöllaHem
martin.grahn@bromollahem.se

Fastighetschef BromöllaHem

Daniel Nilsson
Fastighetschef BromöllaHem

Administratör BromöllaHem

Irén Borggren
Administratör BromöllaHem
iren.borggren@bromollahem.se

Administrativ förvaltare BromöllaHem

Josefine Petersson
Administrativ förvaltare BromöllaHem
josefine.petersson@bromollahem.se

Bovärdar

Bovärd BromöllaHem

Gerald Kaseja
Bovärd BromöllaHem
gerald.kaseja@bromollahem.se

Bovärd BromöllaHem

Mostafa Al Dous
Bovärd BromöllaHem
mostafa.aldous@bromollahem.se

Bovärd BromöllaHem

Patrik Björkqvist
Bovärd BromöllaHem
patrik.bjorkqvist@bromollahem.se

Reparatörer

Reparatör BromöllaHem

Stefan Kristoffersson
Reparatör BromöllaHem
stefan.kristoffersson@bromollabolagen.se

Reparatör BromöllaHem

Engla Nilsson
Reparatör BromöllaHem
engla.nilsson@bromollahem.se

Reparatör BromöllaHem

Andreas Dahlberg
Reparatör BromöllaHem
andreas.dahlberg@bromollahem.se

Miljövärdar

Miljövärd BromöllaHem

Julia Myhrborg
Miljövärd BromöllaHem
julia.myhrborg@bromollahem.se

Miljövärd BromöllaHem

Pollapat Chuaychana
Miljövärd BromöllaHem
pollapat.chuaychana@bromollahem.se

Miljövärd BromöllaHem

Robin Bjerstedt
Miljövärd BromöllaHem
robin.bjerstedt@bromollahem.se

Miljövärd BromöllaHem

Hathai Suksawai
Miljövärd BromöllaHem

Miljövärd BromöllaHem

Abdalrahman Ghazal
Miljövärd BromöllaHem
abdalrahman.ghazal@bromollahem.se

Miljövärd BromöllaHem

Suwai Todtamee
Miljövärd BromöllaHem
suwai.nielsen@bromollahem.se

Lärling BromöllaHem

Jonathan Erlandsson
Lärling BromöllaHem

Miljöinformatör BromöllaHem

Carina Andersson
Miljöinformatör BromöllaHem

Hallvärd Sparbankshallen Bromölla Fritidscenter

Hallvärd Sparbankshallen Bromölla Fritidscenter

Kalle Westberg
Hallvärd Sparbankshallen Bromölla Fritidscenter
0456-622417
marco.westberg@bfcab.se

Teknik och IT

Fjärrvärme- och IT-chef

Eric Johnsson
Fjärrvärme- och IT-chef
eric.johnsson@bevab.se

Karttekniker

Magnus Carlsson
Karttekniker
magnus.carlsson@bevab.se

Fjärrvärmetekniker

Michael Thoresten
Fjärrvärmetekniker
michael.thoresten@bevab.se

Ekonomi

Ekonomichef Bromölla Energi & Vatten och

Mikael Kristiansen
Ekonomichef Bromölla Energi & Vatten och
Bromölla fjärrvärme
mikael.kristiansen@bevab.se

Ekonomichef BromöllaHem och Bromölla Fritidscenter

Ida Frank
Ekonomichef BromöllaHem och Bromölla Fritidscenter
ida.frank@bromollahem.se

Ekonomiassistent BromöllaHem

Eva Mortensen
Ekonomiassistent BromöllaHem
eva.mortensen@bromollahem.se

Ekonomiadministratör Bromölla Energi & Vatten

Carina Uusitalo
Ekonomiadministratör Bromölla Energi & Vatten
carina.uusitalo@bevab.se

Verksamhetsansvariga

VD

Joakim Wallberg
VD
Versamhetsansvarig BromöllaHem AB
joakim.wallberg@bromollabolagen.se

Marknads-och kommunikationschef

Therese Håkansson
Marknads-och kommunikationschef
Verksamhetchef Bromölla Fritidscenter AB
0456-622510
therese.hakansson@bromollabolagen.se