Marknad och kommunikation

Kundservice

Shams Rodriguez
Kundservice
0456-622400
info@bromollabolagen.se

Kundtjänst Bromölla Energi & Vatten AB

Erik Bodin
Kundtjänst Bromölla Energi & Vatten AB
0456-622500
erik.bodin@bevab.se

Kundservice

Johanna Lindqvist
Kundservice
0456-622400
info@bromollabolagen.se

Uthyrning BromöllaHem

Jeanette Persson
Uthyrning BromöllaHem
0456-622400
jeanette.persson@bromollahem.se

Boservice

Chef bo-och miljövärdar samt reparatörer BromöllaHem

Martin Grahn
Chef bo-och miljövärdar samt reparatörer BromöllaHem
martin.grahn@bromollahem.se

Administrativ förvaltare BromöllaHem

Josefine Petersson
Administrativ förvaltare BromöllaHem
josefine.petersson@bromollahem.se

Drifttekniker BromöllaHem

Rolf Nilsson
Drifttekniker BromöllaHem
rolf.nilsson@bromollahem.se

Bovärdar och Fastighetsskötare

Bovärd BromöllaHem

Mostafa Al Dous
Bovärd BromöllaHem

Fastighetsskötare BromöllaHem

Jonathan Erlandsson
Fastighetsskötare BromöllaHem

Fastighetsskötare BromöllaHem

Emanuel Müller
Fastighetsskötare BromöllaHem

Reparatörer

Reparatör BromöllaHem

Stefan Kristoffersson
Reparatör BromöllaHem

Reparatör BromöllaHem

Engla Nilsson
Reparatör BromöllaHem

Reparatör BromöllaHem

Reparatör BromöllaHem

Miljövärdar

Miljövärd BromöllaHem

Julia Myhrborg
Miljövärd BromöllaHem
julia.myhrborg@bromollahem.se

Miljövärd BromöllaHem

Pollapat Chuaychana
Miljövärd BromöllaHem
pollapat.chuaychana@bromollahem.se

Miljövärd BromöllaHem

Robin Bjerstedt
Miljövärd BromöllaHem
robin.bjerstedt@bromollahem.se

Miljövärd BromöllaHem

Hathai Suksawai
Miljövärd BromöllaHem
hathai.suksawai@bromollahem.se

Miljövärd BromöllaHem

Suwai Todtamee
Miljövärd BromöllaHem
suwai.nielsen@bromollahem.se

Teknik och IT

Fjärrvärme- och IT-chef Bromölla Energi & Vatten

Eric Johnsson
Fjärrvärme- och IT-chef Bromölla Energi & Vatten
eric.johnsson@bevab.se

Karttekniker Bromölla Energi & Vatten

Magnus Carlsson
Karttekniker Bromölla Energi & Vatten
magnus.carlsson@bevab.se

Fjärrvärmetekniker Bromölla Energi & Vatten

Michael Thoresten
Fjärrvärmetekniker Bromölla Energi & Vatten
michael.thoresten@bevab.se

Hallvärd Sparbankshallen Bromölla Fritidscenter

Hallvärd Sparbankshallen Bromölla Fritidscenter

Kalle Westberg
Hallvärd Sparbankshallen Bromölla Fritidscenter
0456-622417
marco.westberg@bfcab.se

Ekonomi

Ekonomichef Bromölla Energi & Vatten och

Mikael Kristiansen
Ekonomichef Bromölla Energi & Vatten och
Bromölla fjärrvärme
mikael.kristiansen@bevab.se

Ekonomiadministratör Bromölla Energi & Vatten

Carina Uusitalo
Ekonomiadministratör Bromölla Energi & Vatten
carina.uusitalo@bevab.se

Redovisningsassistent

Elisabeth Rossander
Redovisningsassistent
elisabeth.rossander@bromollahem.se

Ekonomi- och administrativ chef BromöllaHem & Bromölla Fritidscenter

Gustav Hall
Ekonomi- och administrativ chef BromöllaHem & Bromölla Fritidscenter
gustav.hall@bromollahem.se

Verksamhetsansvariga

VD

Joakim Wallberg
VD
Versamhetsansvarig BromöllaHem AB
joakim.wallberg@bromollabolagen.se