Kommentera Skriv ut

Vi jobbar här...

Hus

Du träffar oss på Storgatan 45 i Bromölla. Huset ligger vid parkeringen. 

Anna Adamsson

Anna Adamsson
LSS-handläggare
0456-82 21 28
(SMS 0709-17 12 00)
anna.adamsson@bromolla.se

Birgitta Götesdotter

Birgitta Götesdotter
LSS-handläggare
0456-82 21 99
(SMS 0709-17 10 94)
birgitta.gotesdotter@bromolla.se

Josefin Andersson

Josefin Andersson
Kvalificerad administrativ handläggare
0456-82 25 05
(SMS 0709-17 12 75)
josefin.andersson@bromolla.se

Jenny Hannula

Jenny Hannula
Enhetschef
0456-82 22 12
(SMS 0709-17 12 12)
jenny.hannula@bromolla.se

Szabina Ruzsovics

Szabina Ruzsovics
Enhetschef
0456-82 25 06
(SMS 0709-17 10 17)
szabina.ruzsovics@bromolla.se

Rebecca Zander

Rebecca Zander
Enhetschef
0456-82 25 99
(SMS 0709-17 11 24)
rebecca.zander@bromolla.se

Heike Steinert

Heike Steinert
Enhetschef
0456-82 21 83
(SMS 0709-17 11 83)
heike.steinert@bromolla.se

Anna Wanstadius

Anna Wanstadius
Enhetschef
0456-82 20 07
(SMS 0709-17 14 17)
anna.wanstadius@bromolla.se

Hélen Stenrosen

Hélen Stenrosen
Omsorgschef
Storgatan 43
0456-82 21 25
(SMS 0709-17 11 25)
helen.stenrosen@bromolla.se

Sidan senast uppdaterad: den 18 oktober 2017