Kommentera image/svg+xml Skriv ut

Våra chefer och administratörer

Hus300.jpg Du träffar oss på Storgatan 45 i Bromölla.

Huset ligger vid parkeringen. 
Rebecca Lundström300.jpg Rebecca Lundström
Enhetschef
0456-82 25 99
(SMS 0709-17 11 24)
rebecca.lundstrom@bromolla.se
Anna Nilsson300.jpg Anna Nilsson
Enhetschef
0456-82 20 07
(SMS 0709-17 14 17)
anna.nilsson1@bromolla.se
Jenny MacLeod300.jpg Jenny MacLeod
Enhetschef
0456-82 21 83
(SMS 0709-17 11 83)
jenny.macleod@bromolla.se
John Wennerstrand300.jpg John Wennerstrand
Enhetschef
0456-82 22 12
(SMS 0709-17 12 12)
john.wennerstrand@bromolla.se
Stephanie Von Zedlitz300.jpg Stephanie Von Zedilitz
Enhetschef
0456-82 25 05
(SMS 0709-17 12 75)
stephanie.vonzedlitz@bromolla.se
Katarina Ekström300.jpg Katarina Ekström
Enhetschef
0456-82 25 06
(SMS 0709-17 10 17)
katarina.ekstrom@bromolla.se
Helen Stenrosen300.jpg Hélen Stenrosen
Omsorgschef
Storgatan 43
0456-82 21 25
(SMS 0709-17 11 25)
helen.stenrosen@bromolla.se
Cajsa Fransman300.jpg Cajsa Fransman
Kvalitetsutvecklare
0456-82 20 57
cajsa.fransman@bromolla.se
Anna Bengtsson1.jpg Anna Bengtsson
Administratör
anna.bengtsson@bromolla.se
0456-82 23 65

Beata Vernersson1.jpg Beata Vernersson
Administratör
beata.vernersson@bromolla.se
0456-82 26 53

Sidan senast uppdaterad: den 15 september 2022